Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Lifestyle

spa
Wspólnie spędzony czas jest dla zakochanych ważnym elementem scalającym związek i wzmacniającym ich więź. Szczególnie ważny okazuje się on wtedy kiedy do życia zaczyna zakradać się proza i szara codzienność.

wybrać
W dzisiejszych czasach wile osób decyduje się na zakup sejfu. Złodzieja zazwyczaj kojarzymy z postawą mężczyzny ubranego na czarno, dodatkowo noszącego kominiarkę, trzymającego w jednej dłoni kij bejsbolowy lub pistolet a w drugiej worek, lub torbę na łupy.

paclan

Fot. Paclan

W dobie łatwego dostępu do wszystkiego, trudno oprzeć się potrzebie kupowania – czy to jedzenia, czy ubrań i modnych gadżetów. Niełatwo wyzbyć się także poczucia, że wszystko jest nam niezbędne. Tymczasem każdy z zakupionych produktów wcześniej czy później stanie się odpadem, a jeśli dorzucimy do tego foliówkę, w którą zapakowaliśmy zakupy, śmieci będzie jeszcze więcej. Rozwiązaniem jest świadoma konsumpcja. Tylko co to oznacza w praktyce?