Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Lifestyle

KiK kamizelka damska

Fot. KiK

Niegdyś element męskiego stroju, który zdradzał szlachetne urodzenie i obowiązkowa część garnituru, dziś – dodatek, który z powodzeniem zakłada każdy, bez względu na płeć lub wiek. Kamizelka – bo niej mowa – powróciła do łask, zyskując szczególne miejsce w jesiennych i wiosennych damskich stylizacjach. Elegancka, skórzana, z futerkiem czy w wersji pikowanej – jest w czym wybierać!

jakiklimatyzatorkupic
Słońce, wysoka temperatura, błogi stan relaksu – wszystko się zgadza, pod warunkiem, że akurat jesteś na urlopie i wypoczywasz nad brzegiem morza czy jeziora. Jednak zbyt wysoka temperatura w domu czy w biurze w sytuacji, kiedy do wypełnienia masz codzienne obowiązki, to już zupełnie inna sprawa. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup klimatyzatora.

chomikimage6
Nasze stopy nie mają łatwo. Każdego dnia wiele godzin muszą spędzać w jakimś rodzaju zabudowanego obuwia – póki nie skończymy załatwiać ważnych spraw i wypełniać obowiązków związanych na przykład z pracą. A później, nawet w domowym zaciszu nie zawsze pozwalamy sobie na chodzenie boso – bo i wtedy często lubimy wsunąć stopy w miękkie kapcie.