Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Lifestyle

odkamienianie AGD
Codzienne korzystanie z czajnika bezprzewodowego wydaje się dla wielu z nas banalnie proste. Ciężko się z tym nie zgodzić, aczkolwiek istnieje jedna rzecz, o której większość z nas zapomina. Mianowicie chodzi o odkamienianie urządzeń AGD, takich jak czajniki, podgrzewacze czy ekspresy do kawy. Dlaczego warto zainteresować się tym tematem? Powodem jest bardzo wiele. W dzisiejszym artykule wszystko dokładnie przedstawimy!

Paclan For Nature rekawice gumowe czerwone z certyfikowanych upraw kauczuku 1

fot. Paclan

Rękawice – nosimy je zimą, żeby ochronić delikatną skórę przed mrozem czy wiatrem, zakładamy przy różnych pracach gospodarczych – pieleniu ogródka czy sadzeniu roślin. Cel jest jeden – zadbane dłonie, którym nie trzeba fundować regenerujących zabiegów. A co ze sprzątaniem? Tu bywa różnie. Wyjaśniamy, dlaczego warto stosować rękawice podczas mycia naczyń czy szorowania łazienki i które modele najlepiej sprawdzą się dla alergika.

lazienka licencja ograniczona do materialu prasowego baumit

fot. Baumit

Wykańczając łazienkę czy kabinę prysznicową najczęściej decydujemy się na położenie płytek ceramicznych na ścianach i podłodze. Nic dziwnego, gdyż tego typu okładziny pięknie się prezentują, są praktyczne i łatwo je utrzymać w czystości. Chronią przy tym mury przed szkodliwym działaniem wilgoci – zaraz, zaraz, ale czy na pewno?