Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

din 934
Norma DIN 934 dotyczy jednych z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych typów nakrętek sześciokątnych. Mogą być one stosowane do różnych zadań i są elementem łącznym, który wykorzystywany jest praktycznie w każdej branży. Są powszechnie używanie m.in. do montowania różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Korzysta się z nich w pracach budowlanych oraz w trakcie budowy różnego typu maszyn i np. części samochodowych.

 

Co wpływa na to, że nakrętki sześciokątne o normie DIN 934 są tak powszechnie używane? Przede wszystkim dzięki swoim zaletom są znakomitym sposobem na nie tylko mocne ale i stabilne połączenie dwóch elementów. Co więcej bardzo łatwo je zdemontować, lub poluzować w przypadku konieczności używania pewnej ilości luzu pomiędzy złączonymi elementami. Tego typu nakrętki są też wytrzymałe, przez co można je używać w różnych warunkach. To niewątpliwie kolejna ich zaleta. Nakrętki o wspomnianej normie zawdzięczają swą wytrzymałość odpowiedniej jakości materiałom, których użyto do ich wykonania. Na rynku dostępne są nakrętki wykonane m.in. ze stali kwasoodpornej lub stali nierdzewnej, dzięki czemu silne połączenie jakie stworzą nie osłabnie nawet w trudnych warunkach pogodowych, czy w wysokiej temperaturze.

Co więcej w procesie produkcyjnym użyto specjalnej cynkowej galwanicznej powłoki, która zdecydowanie podnosi żywotność nakrętek o tej normie. To swego rodzaju zabezpieczenie przed korozją. Warto dodać, że na rynku dostępne są nakrętki DIN 934 o innej powłoce, wykonanej m.in. z cynku ogniowego (powłoka cynkowa jest jeszcze grubsza niż przy ocynku galwanicznym), termodyfuzyjnego, płatkowego czy niklowego. Każda powłoka nie tylko chroni nakrętkę przed korozją, ale zwiększa odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, jakie mogą powstawać w trakcie eksploatacji.

Nakrętki sześciokątne DIN 934 są też dostępne w różnej wielkości od M1 do M120, dzięki czemu każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb i preferencji, który można wykorzystać praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu.