Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Biznes

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Hydro
Hydro jest światowym liderem dostarczającym rozwiązania aluminiowe. Łączy lokalną wiedzę techniczną z międzynarodowym zasięgiem oraz niezrównanymi możliwościami w zakresie badań i rozwoju. W jaki sposób podchodzą do projektowania swoich rozwiązań i co tak naprawdę znaczy dla nich indywidualne podejście do klienta? Opowiada Władysław Bugała, Doradca techniczny w Hydro Extrusion Poland.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

innowacje
Zdobycie przewagi konkurencyjnej na dzisiejszym rynku przemysłowym to niełatwe zadanie. To proces, który wymaga ogromnej wiedzy, doświadczenia, dostępu do specjalistycznych urządzeń i technologii oraz kreatywności. Według wielu specjalistów rozwiązaniem są innowacje.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

CBRE
CBRE wzbogaca swoją ofertę dla firm i inwestorów o nową usługę doradztwa strategicznego. Działem, którego zadaniem będzie oferowanie kompleksowego pakietu usług w zakresie strategii nieruchomości i rozwoju biznesu, pokieruje Joanna Mroczek.

Podkategorie