Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

Zebra Technologies
Opłacalne tablety ET40 i ET45 oferują funkcje, których pracownicy pierwszej linii potrzebują zaraz po rozpakowaniu urządzenia.

logitech
Nowa klasa kamer internetowych i ulepszonych słuchawek zapewnia obecnym pracownikom jakość, styl, dobrą cenę i zrównoważony rozwój na potrzeby ultranowoczesnych form współpracy. LOZANNA, Szwajcaria i NEWARK, Kalifornia – 14 września 2022 r. – Spółka Logitech wypuściła dziś dwie nowe serie produktów: kamery internetowe Brio 500 i słuchawki Zone Vibe, które zostały zaprojektowane, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pracowników zatrudnionych w systemie hybrydowym.

hydropiaskarki
Hydropiaskarki to urządzenia stosowane na szeroką skalę w przemyśle do czyszczenia powierzchni technicznych. Cechują się łatwą obsługą oraz zapewniają kompleksowe działanie niezależnie od rodzaju i stopnia zabrudzeń. Czy jest to dobry zakup? W jakich przypadkach warto zainwestować w taki sprzęt? Podpowiadamy.