Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

Gratownice
Gratownice są nieodłącznym elementem w procesie budowy maszyn, wagonów oraz okrętów, gwarantującymi nie tylko precyzję, ale także trwałość konstrukcji. Ich wszechstronne zastosowanie w zakładach obróbki blachy czy ślusarniach sprawia, że stanowią niezbędne narzędzie dla każdego producenta, który ceni sobie jakość i dokładność swoich produktów.

QN700B
W skład ekskluzywnej rodziny telewizorów Excellence Line wchodzi także model QN700B. To najbardziej przystępny telewizor z tej prestiżowej linii, który oferuje imponujący realizm obrazu w rozdzielczości 8K, przestrzenny dźwięk oraz zachwycający design. Kupując ten wyjątkowy telewizor do 30 października, można zyskać od 500 do nawet 1000 zł zwrotu na konto.

badania vt
Badania nieniszczące to niezwykle przydatne działania, które umożliwiają zbadanie właściwości i jakości nowych, jak i używanych przedmiotów czy sprzętów. Jedną z wykorzystywanych w tym celu metod są badania VT.