Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

Cedo zaklad produkcyjny450

fot. Cedo

O tym, że rozwój technologii zmienił przemysł nie trzeba nikogo przekonywać. Rozwiązania, które kiedyś były w sferze konstruktorskich marzeń, dziś są rzeczywistością – automatyka przemysłowa i zrobotyzowane systemy dokonały rewolucji w halach produkcyjnych. O roli nowinek technologicznych w procesie produkcji opowiada Marcin Terelak – Technical Manager, który nadzoruje pracę działu technologii i inżynierii procesowej w firmie Cedo.

fotowoltaika powierzchniadachu
Coraz częściej słyszy się o zgubnym wpływie człowieka na otaczające nas środowisko. Nic wiec dziwnego, że chcąc uniknąć ekologicznej katastrofy, staramy się robić co w naszej mocy, aby ograniczyć zużywanie szkodliwych dla ekosystemu czynników. Dlatego coraz częściej sięga się po ekologiczne rozwiązania. A takim rozwiązaniem jest z pewnością fotowoltaika.

gruntowy wymiennik cieplaDobrze działająca wentylacja w budynku pozwala na usuwanie z niego szkodliwych substancji oraz zapobiega rozwojowi wilgoci. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto zdecydować się na system, który pozwoli na całkowicie usuwanie zużytego powietrza przynajmniej raz na dwie godziny. Taki efekt zapewni wentylacja mechaniczna. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy warto wprowadzić ten system do swojego domu, postaramy się Ciebie przekonać.