Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Wiadomości i newsy

vervafotadzien
W pierwszy wrześniowy weekend, dokładnie między 2 a 3 września, mieszkańcy Milicza i liczni goście mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń roku – Festiwalu Karpia. To coroczne, plenerowe święto, które skupia miłośników lokalnej kuchni, dobrej muzyki oraz tradycji, stając się integralną częścią kulturalnego krajobrazu tego regionu.

afiszmoniuszko 2023
W dniach 24-26 sierpnia 2023 odbędzie się 61. edycja jednego z najstarszych festiwali muzycznych w Polsce, Międzynarodowego Festiwalu Moniuszkowskiego w Kudowie-Zdroju.

Forum 2023

W wyjątkowym wydarzeniu planowanym na wrzesień 2023 roku województwo małopolskie staje się centralnym partnerem Krynica Forum. Spotkanie to, organizowane w Krynicy-Zdroju od 13 do 15 września, wpisuje się w ducha współpracy z Krakowem. Forum nie tylko stanowi platformę dla biznesu o zasięgu międzynarodowym, lecz także stanowi areopag dla debaty dotyczącej współpracy między Polską a Koreą.