Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

POLSKIBIZNES Jak wnioskowac o pozyczkę przez internet
Zainteresowała Cię oferta pożyczek online? Zastanawiasz się, jak można otrzymać finansowanie bez wychodzenia z domu? Po przeczytaniu tego artykułu, rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości i znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Sprawdź, jak wnioskować o pożyczkę przez internet!

 

 

 

 

By załatwić wszelkie sprawy bankowe i związane z finansami – np. wykonanie przelewu czy otwarcie konta – nie musisz już wychodzić z domu. Wystarczy, że masz dostęp do internetu! Podobnie jest w przypadku pożyczek – możesz zarówno otrzymać, jak i spłacić dodatkowe środki, korzystając z pożyczki przez internet. Na czym to polega?

 

Czym jest pożyczka przez internet?

Pożyczka przez internet jest takim samym produktem, jak pożyczka stacjonarna – z tym wyjątkiem, że w przypadku tej pierwszej, nie musisz wychodzić z domu, by dopełnić wszelkich formalności. Cały proces wnioskowania, decyzji pożyczkowej oraz spłaty zobowiązania odbywa się przez internet. Najlepsze pożyczki online są wypłacane nawet w 15 minut od momentu otrzymania umowy od firmy pożyczkowej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ nie musisz dojeżdżać do placówki banku czy firmy pożyczkowej oraz cieszyć się dodatkowymi środkami dużo szybciej

 

Ile możesz pożyczyć, wnioskując o pożyczkę online?

To, ile możesz pożyczyć, składając wniosek pożyczkowy online, zależy od tego, jaki produkt wybierzesz. Na rynku dostępne są szybkie pożyczki online, czyli tzw. chwilówki. To pożyczki w kwocie od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych. Spłata odbywa się jednorazowo, najczęściej po 30 dniach. Innym produktem są pożyczki ratalne, których kwota jest wyższa i sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, zaś spłatę możesz rozłożyć na kilka lat. Pamiętaj jednak, by pożyczyć tyle, ile potrzebujesz – nie bierz gotówki „na zapas”, gdyż będziesz musiał ją spłacić wraz z odsetkami i kosztami dodatkowymi.

 

Jak wnioskować o pożyczkę online?

Wnioskowanie o pożyczkę online jest niezwykle proste! Potrzebny Ci będzie sprzęt – laptop, komputer, tablet lub smartfon – oraz dostęp do internetu. Jedyny dokument, jaki powinieneś mieć przy sobie, to dowód osobisty. Jeśli jednak wnioskujesz o wyższą kwotę, potrzebne może się również okazać zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. Jak wnioskować o pożyczkę online?

 

1. Wybierz ofertę pożyczki, o którą chcesz wnioskować.

2. Kliknij przycisk Złóż wniosek.

3. Wybierz na suwakach preferowaną kwotę i okres spłaty pożyczki.

4. Wypełnij wniosek pożyczkowy – wpisz swoje dane osobowe, kontaktowe oraz serię i numer dowodu osobistego.

5. Poczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy.

6. Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję, środki zostaną przelane na Twoje kont osobiste.


Gotowe!