Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

1
W biznesie nikt nie chce trafić na niewypłacalnego partnera z długami, niestety nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć ewentualne problemy. Każdy przedsiębiorca, który miał już wątpliwą przyjemność współpracować z nierzetelnym kontrahentem, rozumie powagę tego problemu. Uchylający się od spłaty należności dłużnik to ostatnie, czego nam potrzeba! Jeśli kontrahent przez dłuższy czas nie reaguje na ponaglenia, zareagować musi przedsiębiorca. To najwyższy czas, aby podjąć skuteczniejsze kroki, które skłonią go do spłaty zaległego zobowiązania.

 

 

Wśród przedsiębiorców coraz większą popularnością cieszy się internetowa giełda długów System3000. Pozwala ona na szybkie odzyskanie zaległych pieniędzy, bez konieczności wszczynania długotrwałych procesów windykacyjnych. Czym jest internetowa giełda długów? Jak działa taka platforma?

 

Czym jest internetowa giełda długów System3000?

System3000.pl - giełda długów i specjalistyczne narzędzie do obsługi należności. Jest to internetowy rejestr gospodarczy, który gromadzi informacje o dłużnikach i umożliwia sprzedaż swoich należności. Każdy wierzyciel, który korzysta z serwisu, może wystawić na sprzedaż przysługujące mu należności i umieścić w bazie dane swojego dłużnika. Sprzedaż długu to kuszące rozwiązanie, które daje możliwość szybkiego odzyskania pieniędzy. Jeśli i Ty masz problem z uporczywym kontrahentem, który nie reaguje na ponaglenia, zarejestruj się na internetowej giełdzie długów System3000 i sprzedaj swoje długi! To doskonały sposób, który pomoże Ci rozwiązać problem.

 

Jak działa giełda wierzytelności?

Giełda wierzytelności System3000 cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców, którzy wolą pozbyć się długu, niż zajmować windykacją. Zamiast tracić czas na działania, które i tak nie przynoszą efektów, wystaw ofertę sprzedaży swojej należności.

Na platformie System3000 znajdziesz rejestr, w którym możesz umieścić informacje o swoim dłużniku. Podaj nazwę jego firmy, miejscowość, wysokość zadłużenia i kwotę, jaką chciałbyś otrzymać, sprzedając prawo należności. Z giełdy korzysta wiele podmiotów, które masowo wykupują długi. Są to zazwyczaj kancelarie windykacyjne, które na co dzień zajmują się egzekwowaniem należności i z wielką chęcią odciążają wierzycieli.

Dług może odkupić też inny przedsiębiorca, lecz nie ma znaczenia, gdyż w obu przypadkach prawo należności zostaje przeniesione na kupującego, a dotychczasowy wierzyciel od razu otrzymuje należne mu pieniądze. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwala uniknąć długotrwałych procesów windykacyjnych i zwalania z obowiązku dalszego dochodzenia w sprawie spłaty należności. Teraz kupujący we własnym zakresie zajmie się egzekwowaniem spłaty długu.

Giełda wierzytelności pozwala więc zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Na platformie System3000 możesz wystawić wszystkie swoje należności, które jesteś w stanie potwierdzić dokumentem. Jak sprzedać dług na giełdzie wierzytelności?

  • Zarejestruj się bezpłatnie na platformie System3000,
  • Umieść dane swojego dłużnika w bazie,
  • Wybierz kancelarię i poinformuj dłużnika o zamiarze sprzedaży długu,
  • Zleć rozpoczęcie windykacji i wystaw ofertę sprzedaży należności.

Oprócz możliwości szybkiego odzyskania pieniędzy giełda długów System3000 pozwala czerpać informacje dotyczące wiarygodności potencjalnych kontrahentów i partnerów biznesowych. Przed podpisaniem umowy zawsze możesz sprawdzić, czy przedsiębiorca nie znajduje się w rejestrze dłużników i nie miał wcześniej problemów ze spłatą swoich zobowiązań. Jeżeli jego dane znajdują się w bazie, potraktuj to jako sygnał ostrzegawczy, że musisz zachować szczególną ostrożność, zabezpieczyć się odpowiednią umową i zażądać wysokiej zaliczki.