Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Wzmocnienie pozycji EIP SA na polskim i europejskim rynku oraz koncentracja kompetencji dwóch zespołów w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. To główne cele akwizycji spółki Dynamics Development Center Sp. z o.o. i włączenia jej do struktur EIP SA.– Chcemy zostać partnerem numer jeden w Europie w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. Posiadając silną pozycję na rynku polskim, będziemy realizować nasz cel na najbliższe dziesięć lat, a jest nim ekspansja na rynek europejski i rozwinięcie tam kanału sprzedaży – mówi Marta Osiak, dyrektor Działu Dynamics w EIP SA.

Jednym z elementów realizacji tej strategii jest budowa silnego zespołu konsultantów i deweloperów działającego na rynku europejskim, jak również dywersyfikacja portfela klientów. Właśnie z tego względu EIP SA zdecydowało się na włączenie Dynamics Development Center Sp. z o.o. do portfolio spółek EIP Group.

– Powiększenie zespołu i koncentracja kompetencji pozwoli na realizację projektów globalnych oraz tak ważną dla klientów redundancję zasobów. Jest to bardzo istotne, bo widzę duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów ERP w Europie – komentuje Marta Osiak. – Staliśmy się jednym z największych partnerów Microsoft specjalizujących się w rozwiązaniu Dynamics 365 Business Central. Do grona 35 aktualnie pracujących w EIP SA specjalistów dołącza bowiem kolejnych 28 wysokiej klasy ekspertów. Transakcja z pewnością da nam też nową energię i przyspieszy wzrost EIP SA na rynku – przekonuje Marta Osiak.

EIP SA i Dynamics Development Center Sp. z o.o. od ponad 10 lat specjalizują się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics NAV. Oba podmioty, zarówno Dynamics Development Center Sp. z o.o., jak i EIP SA, tworzą własne funkcjonalności rozbudowujące możliwości systemu ERP Microsoft NAV, a obecnie Business Central.

– Wraz z premierą Microsoft Dynamics 365 Business Central zaczęliśmy specjalizować się także w rozwiązaniach dedykowanych i aplikacjach Power Platform – wyjaśnia Marta Osiak. – Microsoft Dynamics 365 Business Central – w najnowszej wersji – to ostatni upgrade oprogramowania, jakiego będą potrzebować nasi klienci. Aktualizacja głównego systemu będzie się odbywać na podobnych zasadach jak aktualizacja Windows, a o upgrade dodatków zadbamy jako partner strategiczny naszych klientów – podsumowuje Marta Osiak.